Studentski krediti i stipendije – Preliminarne rang liste i prigovori

Objavljena je preliminarna lista za studentske kredite i stipendije za školsku 2019/20. godinu koju možete pogledati na internet stranici ali i na oglasnoj tabli u prizemlju fakulteta kao i na internet stranicama Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja (www.mpn.gov.rs) i Unikredit banke (www.unikreditbank.rs).

Ukoliko na preliminarnoj listi nisu tačno navedeni neki od elemenata za bodovanje, kandidati treba da, najkasnije do 19.12.2019. godine, podnesu dokumentovane prigovore uz popunjen obrazac koji se preuzima na internet stranici, kao i u Studentskoj službi fakulteta. Prigovori koji nisu dokumentovani, neće se razmatrati.

Za prigovore i sva pitanja obratiti se Suzani Radenković, kancelarija 14, Studentska služba.