Студентски кредити и стипендије – Прелиминарне ранг листе и приговори

Објављена је прелиминарна листа за студентске кредите и стипендије за школску 2019/20. годину коју можете погледати на интернет страници али и на огласној табли у приземљу факултета као и на интернет страницама Министарства просвете, науке и технолошког развоја (www.mpn.gov.rs) и Уникредит банке (www.unikreditbank.rs).

Уколико на прелиминарној листи нису тачно наведени неки од елемената за бодовање, кандидати треба да, најкасније до 19.12.2019. године, поднесу документоване приговоре уз попуњен образац који се преузима на интернет страници, као и у Студентској служби факултета. Приговори који нису документовани, неће се разматрати.

За приговоре и сва питања обратити се Сузани Раденковић, канцеларија 14, Студентска служба.