Међународна научна конференција „Балкански дијалог у условима трансформације светског поретка“

Факултет безбедности Универзитета у Београду је у сарадњи са Факултетом за светску политику, Московски Државни Универзитет Ломоносов (Факультет мировой политики), 20. окторбра 2023. године организовао међународну научну конференцију „Балкански дијалог у условима трансформације светског поретка“.

Конференцији су поред значајног броја колега из ФМП присуствовали и: проф. др Владимир Н. Цветковић, декан; проф. др Славенко Терзић, академик САНУ; проф. др Мирослав Младеновић; доцент др Милош Томић и др Душан Кесић.

Научни радови учесника конференције биће публиковани у часопису Вестник Московского Университета“ који је део издавачке делатности Московског Државног Универзитета Ломоносов.