Промена e-mail адресе у досијеу студента у ФИС-у

При попуњавању пријемних формулара за упис на Факултет безбедности догађа се да је пријављена погрешна e-mail адреса која се потом аутоматски уноси у Факултетски Информациони Систем (ФИС). Ово се обично открива при упису студената на е-ФБ платформу када студенти, због погрешно дате e-mail адресе, не добију приступне параметре и Упутство за пријаву на е-ФБ платформу.

Након што Вам администратор е-ФБ система исправи e-mail адресу у е-ФБ систему и поново пошаље приступне параметре, потребно је да сами исправите Вашу e-mail адресу и у свом досијеу у ФИС-у! У наставку је дато кратко упутство како да то урадите.

Потребно је да се пријавите на свој еСудент налог (student.fb.bg.ac.rs) и из менија са леве стране изаберете ставке као што је показано на слици:

Након тога кликнути на икону оловке за измену података и потом, када се испод појави форма за унос новe e-mail адресе, исту попунити и кликнути на дугме „Промени“ чиме се дата измена снима у систему…