Информација о припремној настави  за упис у школску 2021/2022. годину

Припремна настава за  упис у школску 2021/2022. годину се организјује на даљину (OnLine). Пријављени кандидати ће приступом факултетској Платформи за OnLine наставу моћи да преузму наставни материјал у PDF формату, видео формату и као PowerPoint презентације, те да путем Cisco Webex Meetings апликације похађају видео предавања. Такође ће имати и OnLine тестирање.

Припремна настава се организује из следећих предмета: Социологија, Екологија и Психологија. Кандидати бирају два од понуђена три предмета. Литература по којој се припрема пријемни испит је следећа:

• Социологија, Владимир Вулетић, за 4. разред гимназије и 3. разред средњих стручних школа, Klett, Београд, издање 2015.;
  • Екологија и заштита животне средине, Иво Савић и Вељко Терзија, за 1. разред средњих стручних школа, Завод за уџбенике, Београд, издање 2005. (или новије);
  • Психологија, Биљана Миливојевић Апостоловић, уџбеник психологије за 2. разред гимназије и 2. и 3. разред подручја рада економија, право и администрација, Нови Логос, Београд, издање 2013.

Настава ће се реализовати у три термина:

• први – од 12. до 18. априла 2021. године,
      • други – од 17.  до 23. маја 2021. године, и
      • трећи – од 07. до 13. јуна. 2021. године.
  • Заинтересовани кандидати бирају један од понуђена три термина.
  • Пријава за припремну наставу почиње од 8. марта. Осим пријављивања за било који термин током марта месеца могућe је, у зависности од изабраног термина, пријавити се најкасније два дана уочи почетка припремне наставе и то: за први термин до 09.04.2021. године; за други термин до 14.05.2021. године и за трећи термин до 04.06.2021. године.
  • Пријавни формулар можете преузети овде.
  • Цена комплетне припремне наставе (два предмета) је 11.800,00 динара.
    Примерак попуњене уплатнице можете видети овде.
  • Пријавна документација (формулар + слика уплатнице) се доставља на e-mail upis@fb.bg.ac.rs

За сва додатна питања и ближа појашњења можете се обратити на e-mail upis@fb.bg.ac.rs или на телефон кoнтакт особе: +381 63 1025 847

СНАГОМ ЗНАЊА ДО СИГУРНЕ БУДУЋНОСТИ