ОБАВЕШТЕЊЕ – пријава испита за мартовски испитни рок 2021. године-

Обавештавају се студенти  продужене године (апсолвенти и постапсолвенти) и студенти који студирају по старом Наставном плану и програму (генерације до 2007. године), на основним академским студијама,  да  ће се пријава испита за мартовски испитни рок обавити  од 1. марта до 4. марта 2021. године, електронским путем.

БРОЈ ИСПИТА НИЈЕ ОГРАНИЧЕН!

Мартовски испитни рок одржаће се у периоду 8. марта до 21. марта 2021. године.

Распоред са терминима испита биће објављен на сајту Факултета.

НАПОМЕНА:

Испит могу пријавити само студенти продужене године (апсолвенти и постапсолвенти) и студенти који студирају по старом Наставном плану и програму (генерације до 2007. године).

Како је мартовски испитни рок ванредни, примењују се цене пријаве као у случају накнадне пријаве испита.

Уплата не подразумева аутоматску пријаву испита и мора бити благовремено извршена, да би новац био пребачен на рачун студента. Уколико је уплата извршена благовремено (најкасније претходног дана до 12 часова пре последњег дана пријаве) а није евидентирана на рачуну студента до 9 часова последњег дана који је предвиђен за редовну пријаву испита, због техничке грешке (погрешно унет лични број,касно објављени резултати испита…) или грешке у електонском систему факултета, студент регулише пријаву испита на Факултету у канцеларији  број 10 од 11 до 13 часова или путем мејла  на адресу samojlovskig@fb.bg.ac.rs

Студенти који не изврше благовремену уплату(најкасније претходног дана до 12 часова пре последњег дана пријаве), неће моћи да пријаве испите и нема потребе да се обраћају студентској служби ради пријаве испита.

Уколико се обраћате мејлом, неопходно је да буде послат до 13 часова последњег дана за пријављивање испита.

Уколико студент шаље пријаву преко мејла, неопходно је да пошаље слику уплатнице, број индекса и да напише које испите жели да пријави.

Поштовани, молимо вас да у предвиђеном року пријавите испите јер  неће бити могућа накнадна пријава и одлагање испита.

СТУДЕНТСКА СЛУЖБА