ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 1 – јул 2020.

Енглески језик 1, Јелена Бошњак – Обавештење о упису оцена и увиду у радове

У овом року неће бити уписа оцена у индекс из Енглеског језика 1 за студенте који су испит полагали код предметног наставника Јелене Бошњак. Оцене ће бити унете у електронску евиденцију, а у индекс ће бити уписане у неком наредном року у складу са развојем ситуације и даљим одлукама и препорукама Факултета, о чему ће студенти накнадно бити обавештени.

Увид у радове ће се одржати у четвртак, 16. јула на Факултету безбедности од 10.00 часова. Студенти који желе да остваре увид у радове треба да сачекају испред Факултета, пазећи да број окупљених људи не пређе десет, а затим ће на позив предметног наставника улазити један по један на увид. Ношење заштитне маске је обавезно током увида и боравка на Факултету.

Предметни наставник
Јелена Бошњак