ПРИПРЕМНA НАСТАВA – ONLINE – НОВИ ТЕРМИН ТРЕЋЕГ КУРСА!

Обавештење
због увођења ванредног стања на територији Републике Србије
ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА УПИС НА ФАКУЛТЕТ БЕЗБЕДНОСТИ
у школској 2020/2021. години одржаваће се на даљину (Online).

Уместо старих, одређени су нови термини одржавања припремне наставе за све предмете:

• од 18. до 24. априла 2020.
  • од 23. до 30. маја 2020.
  • од 15. до 19. јуна 2020. (нови термин!)

Настава подразумева 2-3 видео-конференције, преузимање наставног градива (PowerPoint презентације, PDF материјали и др), као и online тестирање током изабраних седам дана.

Тест знања за полагање пријемног испита биће урађен на основу средњошколске литературе:

• Екологија и заштита животне средине, Иво Савић и Вељко Терзија, за I разред средњих стручних школа, Завод за уџбенике,Београд, издање 2005. или новије;
  • Психологија, Биљана Милојевић Апостоловић, Уџбеник психологије за II разред гимназије и II и III разред подручја рада економија, право и  администрација, Нови Логос, Београд, издање 2013.
  • Социологија, Владимир Вулетић,  за IV разред гимназије и III разред средњих стручних школа, Klett, Београд, издање 2015.

Сви које желе да прате припремну наставу могу се пријавити електронским путем (формулар за пријаву), а најкасније три дана пре почетка наставе треба да пошаљу и доказ о уплати (примерак попуњене уплатнице) на e-mail: upis@fb.bg.ac.rs.

Због новонасталих околности и великог интересовања за припремну наставу, рок за пријављивање је неограничен и важиће све до последњег термина за наставу с тим да потврду о уплати (скенирану или фотографисану) доставите:

• за термин од 23.05. до 30.05.2020. године, најкасније до 20. маја 2020. године а
  • за тремин од 15.06. до 19.06.2020. године, најкасније до 10. јуна 2020. године.

За сва додатна питања и ближа појашњења можете се обратити на e-mail или преко телефона кoнтакт особе: +381631025847

СНАГОМ ЗНАЊА ДО СИГУРНЕ БУДУЋНОСТИ