Међународна научна конференција „Заштита националне критичне инфраструктуре: рег. перспектива“

У просторијама Привредне коморе Београда у четвртак, 24. октобра одржана је међународна научна конференција „Заштита националне критичне инфраструктуре: регионална перспектива“ која је окупила велики број страних и домаћих стручњака из области заштите критичне инфраструктуре.Конференцију је отворио министар одбране Републике Србије, господин Небојша Родић, а присутнима се обратили и др Радомир Милашиновић, декан Факултета безбедности, др Јован Базић, помоћник министра просвете, науке и технолошког развоја, Предраг Марић, помоћник министра унутрашњих послова и начелник Сектора за ванредне ситуације МУП, др Тања Мишчевић, шеф преговарачког тима Републике Србије са Европском унијом, Милан Јанковић, председник Привредне коморе Београда, др Денис Чалета, Институт за корпоративну безбедност и Дејан Павловић, директор Дирекције за корпоративну заштиту НИС.

Конференцију су организовали Факултет безбедности, Министарство просвете, науке и технолошког развоја, Институт за корпоративну безбедност из Љубљане, Привредна комора Београда и Нафтна индустрија Србије.

Детаљан програм конференције као и списак тема и учесника можете погледати овде.