Велики успех футсалера Факултета безбедности

У четвртак, 31. маја 2018. футсалери Факултета безбедности одмерили су снаге са екипом Високе школе за информационе и комуникационе технологије у походу на трофеј Фармаси купа који организује Универзитетски спортски савез Београда.

Факултет безбедности је до финала дошао савладавши најпре са убедљивих 17:7 Београдску банкарску академију. Потом су победили и четвртфиналисте УССБ лиге, Високу школу електротехнике и рачунарства, резултатом 3:0. Пласман у финале обезбедили су након тријумфа против Високе туристичке школе (4:3).

Футсалери Факултета безбедности су освојили високо друго место и тиме показали да се радом и тимским духом може доћи до финала у овако великој конкуренцији Фармаси купа и добили ветар у леђа да следеће године апсолутно тријумфално заврше сезону.

Факултет безбедности подржава своје студенте у неговању спортског духа и честита им на постигнутим успесима.