Tрибинa и разговор са студентима Универзитета у Београду на тему: „Место и улога Кине у глобалном поретку (са посебним освртом на Балкан и Србију)“

Погледај календар

Факултет безбедности организује трибину и разговор са студентима Универзитета у Београду на тему: „Место и улога Кине у глобалном поретку (са посебним освртом на Балкан и Србију)“. Учесници ће бити Њ.Е. Ли Манчанг, амбасадор НР Кине у Србији и његови сарадници, проф. др Владимир Цветковић, декан Факултета безбедости и проф. др Жарко Обрадовић, професор Факултета безбедности.

Том приликом биће представљен тематски зборник „Нови пут свиле – Европска перспектива: безбедносни изазови/ризици унутар иницијативе 16+1“.

Трибина ће се одржати у Свечаној сали Ректората Универзитета у Београду у среду, 5. децембра 2018. године са почетком у 12.30.

Позивамо све заинтересоване студенте Универзитета у Београду да присуствују трибини.