УПИС НА ФАКУЛТЕТ БЕЗБЕДНОСТИ: е-ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Обавештавамо матуранте да ће се трећи е-Дани отворених врата посвећени упису на Факултет безбедности Универзитета у Београду одржати путем видео линка у суботу, 15. маја, са почетком у 15.00 часова.
Због тренутне епидемиолошке ситуације изазване вирусом Корона, Дани отворених врата ће бити реализовани посредством платформе Zoom . На линку у наставку налазе се потребне инсталације за Zoom платформу, путем које ћете бити у могућности да пратите OnLine видео излагања, како за рачунаре тако и за мобилне уређаје као и додатке за Интернеt прегледаче (browser-e):
Сви заинтересовани матуранти, у обавези су да се региструју попуњавањем формулара (сва поља су обавезна) на следећем линку:
Због ограниченог броја места на платформи Zoom, на Дане отворених врата биће укључени искључиво матуранти средњих школа. Након попуњавања упитника (а најкасније 3 сата пре почетка видео линка) свим учесницима ће бити послат е-mail у ком ће бити назначена шифра уз помоћ које могу приступити Данима отворених врата.
Добро нам дошли!