САРАДЊА ИНСТИТУТА ВЛАТАКОМ И ФАКУЛТЕТА БЕЗБЕДНОСТИ

Факултет безбедности и Развојно‑истраживачки институт у пољу информационо‑комуникационих технологија VLATACOM започели су сарадњу везану за образовање и истраживања из области наука безбедности.

Председник Извшног одбора Института VLATACOM др Владимир Цизељ и генерал проф. др Милорад Обрадовић, заједно са професором емеритусом Универзитета у Београду др Бранком Ковечевићем посетили су Факултет безбедности. У дужем разговору са деканом проф. др Владимиром Н. Цветковићем, председником Савета послодаваца Факултета безбедности Александром Димитријевићем, проф. др Ненадом Путником и проф. др Младеном Милошевићем договорили су се о будућим корацима.

VLATACOM је признат широм света као водећи српски произвођач и интегратор система у областима сигурности информационо‑комуникационих технологија, заштите сигурносно‑критичних средстава и контроле граница, биометрије, електронике у служби имплементације криптографских решења итд.