Конкурс за стипендирање студија у Републици Србији

Министарство омладине и спорта расписло је Конкурс за стипендирање до 950 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 460 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2019/20. годину.

Конкурс је намењен студентима завршне године основних, интегрисаних и мастер акадамских студија на високошколским установама чији је оснивач Република Србија.

Текст конкурса, модел пријаве, изјаву о сагласности за прибављање података, пример овлашћења за потписивање уговора и модел уговора о стипендирању можете преузети ОВДЕ.

Конкурс за стипендирање до 950 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 460 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2019/20. годину биће отворен до 24. јануара 2020. године.