Пријава испита за јануарски испитни рок 2020. године

• Пријава испита за јануарски испитни рок обавиће се у периоду од 9. до 13. децембра 2019. године електронским путем.
  • Јануарски испитни рок одржаће се у периоду од 16. до 31. јануара 2020. године и прелиминарни распоред са терминима испита објављен је на сајту Факултета.

НАПОМЕНА:

за студенте који су искористили бесплатне пријаве испита текући рачун факултета је 840-1832666-90. Обавезно је уписати модел: 97 и лични позив на број који се налази у електронском индексу (уплату извршити два дана пре пријављивањa испита да би новац био пребачен на ваш рачун).

Уколико уплата није легла на рачун студента, из било ког разлога, студент мора регулисати пријаву испита на Факултету, у канцеларији бр. 11, најкасније до  13. децембра, до 13 часова.