Предавање: Менаџмент људских и соц.ресурса у МУП РС

Помоћница министра унутрашњих послова и начелница Сектора за људске ресурсе МУП РС, Катарина Томашевић, одржала је 11. априла 2017. године на Факултету безбедности предавање на тему Менаџмент људских ресурса у Министарству унутрашњих послова Републике Србије. Том приликом студенти су се упознали са основним начелима менаџмента људских ресурса у полицији, правном оквиру рада Сектора, тренутном стању и активностима које се предузимају на пољу унапређења Сектора и квалитета људских ресурса, највећим изазовима са којима се запослени у полицији сусрећу у контексту евроинтеграција и сличним темама. Предавање је одржано студентима 3. године на студијском програму Студије менаџмента људских и социјалних ресурса, у оквиру предмета Корпоративна безбедност.