Предавање „Системи обезбеђења у високоризичним спортским манифестацијама“

У сали 4 Факултета, 29. новембра одржано је предавање на тему “Системи обезбеђења у високоризичним спортским манифестацијама“. Том приликом, са студентима су своја искуства поделили – начелник одељења за праћење и сузбијање насиља на спортским приредбама полицијске управе за град Београд Саша Тодоровић; представник Дирекције полиције Момчило Совиљ; комесар за безбедност Заједнице суперлигаша Србије Светислав Радосављевић, комесар за безбедност ФК “Партизан“ Живко Шљукић и руководилац техничког обезбеђења ФК “Црвена звезда“ Јован Јеленковић.

Део атмосфере са трибине пренела је и телевизијска екипа Радио Телевизије Србије, приказавши репортажу у Дневнику 2 и Јутарњем програму РТС.

Предавање су организовали студент Филип Радосављевић и студент продекан Јован Првуловић уз подршку управе Факултета.