Извештај са Студентско – ректорске конференције

Тридесеточлана делегација из Србије, коју је предводио Студентски парламент Факултета безбедности, учествовала је на другој Студентско-ректорској конференцији југоисточне Европе која је одржана од 19. до 23. априла 2010. године, у Љубљани.

Делегацију Факултета безбедности чинили су: проф. др Жељко Иваниш и студенти Лука Глушац (председник Студентског парламента), Бојана Вукадиновић (студент продекан), Маша Ковачевић, Стефан Лабудовић, Бојан Ристић, Мирослав Шурдиловић, Соња Поповић, Тијана Призренац, Никола Јелача, Сандра Вучић, Катарина Стојчић, Вишња Ђујић, Данил Вукичевић, Ружица Ивановић, Борис Вицулин, Маја Станковић, Ана Божиловић и Даница Ћирковић.

Циљ Студентско-ректорске конференције био је постизање напретка на подручју мобилности, квалитета студирања и студентског стандарда. Поред делегације из Србије на конференцији су учествовале и делегације из осталих земаља региона.

Извештај са конференције можете скинути са следећег линка: СРЦ-Известај (ПДФ филе, 49КБ)